Ozdobnice ‘Kleine Fontaine’ květ 0,5l

220  včetně DPH

Ozdobnice čínská ‘Kleine Fontaine’

Rychlý přehled

Výška rostliny v dospělosti – 120-150 cm.

Barva listu – zelený.

Barva květu / Období květu – stříbrný / kvete červenec – září.

Nároky na půdu – propustná, vlhká.

Nároky na světlo – slunce.

Mrazuvzdornost – ano.

Popis rostliny

Ozdobnice čínská (MISCANTHUS) ‘Kleine Fontaine’ květ stříbrný, jemný zelený list, kvete VII.-IX., výška 120cm, slunce, polostín, mrazuvdorná okrasná a kompaktní.

Většina okrasných trav preferuje slunečné polohy a propustné vlhké živné půdy, ale snesou většinu běžných půd i bez zálivky. Okrasné trávy zpestří každou zahradu, jsou krásné v trvalkových záhonech, ale i jako soliterní výsadba v moderních, formálních zahradách. Vyšší kultivary je možno použít i do kombinovaných živých plotů.

Před zimou je vhodné traviny svázat, aby do jejich středu nenapršelo větší množství vody. Traviny seřezávejte až na jaře, když začínají rašit nové výhony. Vzrostlé květy trav tak budou celou zimu zdobit Vaši zahradu.

Stejně efektně můžou květy velkých ozdobných trav sloužit jako dekorace v interiéru. Kombinovat je můžete s živými květy, větvičkami keřů a stromů – třeba s rudými větvemi svídy krvavé, která se na zimu zbarví do skutečně nádherných odstínů.

Kompozice trav v zahradě jsou efektnější, když vysadíte více kusů jednoho druhu trav a budete je kombinovat i s dalšími skupinkami dalšího druhu.

Prodejní velikost květník 0,5l.

 

 

 

Dostupnost: 16 skladem

Cena dopravy: 149 Kč

Porovnat
Katalogové číslo: MISCANTHUS SIN. 'KLEINE FONTAINE' Kategorie: