Často kladené dotazy

Dodací lhůta

Dodací lhůta dopravní společnosti PPL je obvykle do druhého dne.

Dostupnost zboží

  • Skladem“ – rostlinky jsou na našem skladě a cca do týdne je expedujeme a předáváme dopravci (odesíláme vždy pondělí až středa, aby rostliny byly dodány do víkendu)
  • „Vyprodáno“ – aktuálně jsou rostlinky vyprodány, ale pracujeme na doplnění jejich stavu
  • „Objednáno“ – aktuálně rostlinky dorůstají do prodejní velikosti a budou dodány dle bližší informace emailem, kterou od nás obdržíte

 

Dokážete dodat i rostliny, které nejsou přímo na e-shopu?

Ano, pokud rostliny, které byste měli rádi ve své zahradě nejsou v nabídce, na Váš dotaz dokážeme sehnat i jiné zboží.

Poradenství a komunikace.

Vážené zákaznice a zákazníci, pracujeme denně na pěstování rostlin, posílejte nám prosím Vaše dotazy a připomínky na náš email.

O nás

Milí zákazníci,

dovolujeme si Vám na našem e-shopu nabídnout ty nejkrásnější a nejosvědčenější rostliny pro Vaše zahrady.

Není naším cílem nabízet nepřeberné množství rostlin, ve kterých se mnohdy nedá dobře orientovat, ale specializujeme se na Vámi oblíbené a námi prověřené rostliny z realizací. Pečujeme o rostliny s láskou, aby jejich kondice byla co nejlepší.

Široká druhová skladba rostlin v zahradách je velice přínosná nejen pro Vás, ale i pro další obyvatele a návštěvníky Vaší zahrady. Správnou druhovou rozmanitostí si na zahradě vytvoříte příjemný soukromý kousek přírody, který přiláká ptactvo, užitečný a krásný hmyz, a tak Vám vytvoří pěkné relaxační místo.

Zahrady s vodními plochami, které také realizujeme, si přirozeně nejdou i obojživelníci, vodní vážky, vodomilové a budou zdrojem vody pro živočichy v širokém okolí po celý rok.

Nabízíme tak všechny rostliny, se kterými máme skvělé zkušenosti, jsou osvědčené a Vámi velice oblíbené. Pokud ovšem v nabídce nenaleznete to, co hledáte, stačí nás kontaktovat a splníme téměř každé Vaše přání.

Zahrada by měla pro Vás být radostí a místem pro skvělou relaxaci a odpočinek, proto zakládáme zahrady s velice nízkým podílem nutné údržby. Na velikosti prostoru pro Vaši zahradu nezáleží, radost Vám může přinést i malá, dobře založená zahrádka, nebo jen kousek místa na parapetu s vhodně zvolenou minizahrádkou v pěkné keramické nádobě.

Jsme tu pro Vás.

Zahrady HARMONIE s.r.o.

Způsob platby

Dobírka

Za zboží zaplatíte v hotovosti až při převzetí zásilky.

  • Cena: zdarma

Bankovní převod/platební karta - předplatba

Za zboží zaplatíte předem z bankovního účtu/kreditní karty. Po dokončení objednávky Vám na e-mail odešleme instrukce pro úspěšné provedení platby. Při převzetí zásilky nic neplatíte.

  • Cena: zdarma