Pěstební a pracovní stůl PSW

4.245  včetně DPH

Parametry produktu

  • 142 x 78 x 80 cm (š x h x v).
  • Síla plechu (nosné části): 1,5 mm.
  • Síla plechu (ostatní části): 1 mm.
  • Žárově zinkovaný plech.

Popis produktu

Stůl je vyroben z žárově pozinkovaného plechu o síle 1 a 1,5 mm, který dobře odolává vlhkosti, takže mu voda nevadí, ani jej nemusíte schovávat před deštěm. Díky jeho kompaktním rozměrům ho lze umístit i do skleníků a fóliovníků nejen naší produkce.

Kdo pěstuje vlastní rostliny, potřebuje místo kde může v klidu pracovat a místo kam může uložit semenáčky, než je dá na záhon nebo do skleníku. Pěstební stůl lze využít nejen na začátku sezóny pro výpěstky, ale také celoročně. Například na kaktusy, sukulenty atd. V základním provedení je horní vana vybavena odtokem, takže se v ní nehromadí voda, nebo naopak, pokud potřebujeme vodu ve vaně udržet, můžete odtok jednoduše uzavřít.

Stůl lze vybavit různými doplňky, jako jsou rošty, závlahové vany, misky, police a další příslušenství, které umožňují pěstovat různé druhy rostlin na jednom místě.  Stačí se podívat na příslušenství. Doporučujeme zejména rošty a odkládací desky. Spodní odkládací část je rozdělena na dva samostatné oddíly. Pro rozdělení prostoru pod stolem na dvě poloviny, doporučujeme zakoupit Mezipatro. Tím získáte čtyři samostatné oddíly.

Termín dodání bez barevné úpravy do týdne.

Porovnat
Katalogové číslo: 835002110 Kategorie: